Úvod > Aktuality > Archivované

Aktuality - archivované

Štítky:

pro 04

Dotaznik k auditu family friendly community

Datum konání: 20. 11. 2023

Vážení spoluobčané,
naší obci záleží na tom, aby se zde dobře žilo. Zajímají nás názory občanů všech věkových kategorií, s různými životními potřebami. Z tohoto důvodu se naše obec zapojila do projektu „Audit familyfriendlycommunity“. „Audit familyfriendlycommunity“ je rozšířením podpory obcí ze strany krajů a má pomoci v úsilí obcí o zlepšování podmínek života rodin. Významnou výhodou auditu je pomoc v realizaci těch opatření, která si obec na základě systematicky provedené analýzy sama zvolí a se souhlasem rady nebo zastupitelstva obce po dobu tří let realizuje a naplňuje.
Cílem je podpořit klima, které je přátelské rodině, které podpoří budování vztahů v rodinách a mezigenerační dialog. Důležité je, abychom znali váš názor, vaše potřeby, zájmy.
Připravili jsme proto jednoduchý dotazník, ve kterém nám můžete sdělit vaše přání, potřeby a požadavky. Vyplněný dotazník odevzdejte nejlépe do 20. listppadu 2023 na tomto sběrném místě: Obecní úřad Zdětín, Zdětín 49, 798 43 p. Ptení, nebo prostřednictvím emailu: obeczdetin@volny.cz

Děkuji za spolupráci Robert Kříž,starosta obce, pověřený auditem

Co vám chybí v naší obci pro život všech generací.pdf

logo-audit.png

Pozvánka na Dětské Mukulášské odpoledne

Datum konání: 3. 12. 2023

Mikulas_2023.png

pro 04

Pozvánka na rozsvěcení vánočního stromečku

Datum konání: 1. 12. 2023

Děkujeme panu Ing. Richardu Benýškovi a spol. Bělecký Mlýn s.r.o., která nám v letošním roce věnovala krásný vánoční stromeček

str.png

lis 14

Prodej živých ryb

Datum konání: 8. 11. 2023

Rybářství Tovačov bude ve středu 8.11.2023 prodávat u hospody živé ryby a to v době od 12.30- 12.50 hod .

Prodávat se bude :

Kapr      - 120 Kč / 1 kg

Amur     - 130 Kč / 1 kg

Tolstolobik - 70 Kč / 1 kg

Pstruh     - 190 Kč / 1 kg

říj 11

Poškození hřbitovní zdi

Toto umělecké dílo se objevilo na hřbitovní zdi u nás ve Zdětíně. Nepoznáte v tom dílo svého dítěte?

zář 25

Sběr nebezpečného odpadu

Datum konání: 23. 9. 2023

V sobotu 23. září 2023 proběhne v době od 8.00 do 8.30 hodin sběr nebezpečného odpadu. Kontejnery budou přistaveny před budovou sokolovny. Likvidovat zde můžete ojeté pneumatiky, vyjeté oleje, staré barvy, ředidla atd…