Úvod > Aktuality

• 2020
lis 23

Protiepidemický systém ČR

Portál zveřejňuje denní hodnoty indexu rizika kalkulované pro celou ČR, kraje a okresy. Denní hodnoty indexu rizika jsou průběžným indikátorem vývoje epidemie COVID-19. Hodnoty indexu rizika jsou podkladem pro týdenní vyhodnocení epidemické situace, jehož výstupem je stanovení odpovídajícího stupně pohotovosti na úrovni ČR, případně jednotlivých krajů.

pes.png

říj 12

Aktuální změny úředních hodin v době nouzového stavu

Usnesení vlády České republiky ze dne 8. října 2020 č. 994 o přijetí krizového opatření

Vláda s účinností ode dne 12. října 2020 od 00:00 hodin do dne 25. října 2020 do 23:59 hodin ukládá orgánům veřejné moci a správním orgánům (dále jen „orgán“), aby v rámci svých pracovišť zavedly opatření spočívající v omezení rozsahu úředních hodin orgánů na dva dny v týdnu v rozsahu pěti hodin v daném dni.

Z tohoto důvodu se mění úřední hodiny na obecním úřadě ve Zdětíně následovně:

Pondělí   09.00 - 11.00 hod a 14.00 - 17.00 hod.
Středa     08.00 - 13.00 hod.

Pro podatelnu mimo tyto stanovené dny platí, že podání je možno učinit vhozením písemnosti do poštovního vhozu ve vstupních dveřích budovy obecního úřadu.

Dále prosíme občany, aby ve svém zájmu úřad navštěvovali jen v neodkladných záležitostech.

Žádáme občany, aby při návštěvě budovy obecního úřadu nosili roušku nebo jiné ochranné pomůcky a dbali všech hygienických opatření.

říj 05

Usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu

Usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky na dobu od 00:00 hodin dne 5. října 2020 na dobu 30 dnů.

Sb. 158/2020.pdf