Drobečková navigace

Úvod > Hlášení rozhlasu > Mimořádné opatření - uzavření obecního úřadu z důvodu karantény

Mimořádné opatření - uzavření obecního úřadu z důvodu karantény

Datum konání:
5.1.2021

Z důvodu opatření proti šíření koronaviru (karanténa) bude od 5.1.2021 do odvolání Obecní úřad ve Zdětíně uzavřen.
Neodkladné záležitosti lze vyřídit telefonicky na číslech 724179837 či elektronickou poštou na adrese obeczdetin@volny.cz

Pro podatelnu platí, že podání je možno učinit vhozením písemnosti do poštovního vhozu ve vstupních dveřích budovy obecního úřadu.

Vzhledem k současné situaci je možné, že běžnou agendu úřadu nebudeme moci zabezpečovat ve stejném rozsahu a rychlosti, jako obvykle.

Kříž Robert, starosta obce