Úvod > Aktuality

čec 10
čec 01

Oznámení

Obecní úřad Zdětín bude z důvodu čerpání řádné dovolené ve dnech 7.7.2021 - 9.7.2021 uzavřen.

zavřenoO.png

čen 21

Podmínky pro napouštění bazénů a zalévání vodou z veřejné vodovodní sítě

Vážení odběratelé,

v neděli 20.6. 2021 ve 20:30 hodin došlo k dosažení kritických hladin vody ve vodojemech. Šetřením příčiny nebyla zjištěna žádná technická závada, ale důvodem byla a je, jednorázová nadměrná spotřeba vody z důvodu napouštění velkého množství bazénů.

Technické řešení vodovodu si nedokáže s enormně velkým jednorázovým úbytkem vody z vodojemů v krátkém čase poradit a trvá minimálně dva dny než se celý systém stabilizuje.

Na základě těchto skutečností vyzýváme odběratele, že k plnění bazénů vodou z vodovodního řadu přes vodovodní přípojku je možné pouze po nahlášení záměru provozovateli a jeho odsouhlasení - kontakt pan Jaroslav Dračka 724 711116, využití hydrantů pro napouštění bazénu v této výše uvedené situaci není možné.

Pro napouštění bazénů je možno využít vodu dovezenou cisternou - kontakt pan Jaroslav Dračka 724 711116.

Apelujeme na zdravý rozum při využívání pitné vody a upozorňujeme odběratele, že bez koordinace při požadavku navýšení odběru může dojít k odstavení vodovodních řadů. Pro koordinaci je nutné veškeré požadavky na navýšení odběru nahlásit a odsouhlasit se zástupcem provozovatele - kontakt pan Jaroslav Dračka 724 711116.

dub 30

Aktuální změny úředních hodin v souvislosti s COVID 19

Mimořádná a ochranná opatření – úřední hodiny na obecním úřadě ve Zdětíně:

Pondělí   09.00 - 11.00 hod a 14.00 - 17.00 hod.
Středa     08.00 - 13.00 hod.

Pro podatelnu mimo tyto stanovené dny platí, že podání je možno učinit vhozením písemnosti do poštovního vhozu ve vstupních dveřích budovy obecního úřadu.

Dále prosíme občany, aby ve svém zájmu úřad navštěvovali jen v neodkladných záležitostech.

Žádáme občany, aby při návštěvě budovy obecního úřadu nosili roušku nebo jiné ochranné pomůcky a dbali všech hygienických opatření.

úno 23

Anketa Adaptační strategie

Vážení občané, prosíme o vyplnění krátké ankety v souvislosti s připravovanou Adaptační strategií Mikroregionu Kostelecko na změny klimatu. Děkujeme

odkaz na anketu:

led 01