Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:
čen 02

Stavba kanalizace ČOV Zdětín

Datum konání: 5. 6. 2023 - 2. 6. 2025

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE OD PODNĚLÍ 5. ČERVNA 2023 ZAČNE V NAŠÍ OBCI VÝSTAVBA KANALIZACE A ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD. TÍMTO DNEM DOJDE K PŘEDÁNÍ STAVENIŠTĚ A PROTO VÁS ŽÁDÁME O DODRŽENÍ BEZPEČNOSTNÍCH POKYNŮ ZHOTOVISTELE. ZHRUBA DO MĚSÍCE DOJDE K VEŘEJNÉMU PROJEDNÁVÁNÍ CELÉ STAVBY V SOKOLOVNĚ, KDE SE MŮŽETE NA VŠE INFORMOVAT.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností, nebojte se zeptat. Pokud nebudeme umět odpovědět hned, zjistíme dotazem u povolanějších a obratem Vám dáme vědět.

Kanalizace a ČOV Zdětín


kvě 05

Zavedení MUNIPOLIS / Mobilního Rozhlasu

Vážení občané,
spustili jsme pro vás službu MUNIPOLIS / Mobilní Rozhlas, díky které vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu. Přihlaste se k odběru a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je zdarma!

Co vám přihlášení do MUNIPOLIS přináší?

  • Upozornění na krizové události – výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, varování před podomními prodejci apod.
  • Novinky a důležitá upozornění z úřadu – poplatky, obecní zpravodaj, digitalizované hlášení z amplionů apod.
  • Pozvánky na kulturní a sportovní akce.
  • Možnost vyjádřit svůj názor v online anketách.
  • Mobilní aplikaci samosprávy s užitečnými funkcemi.

V registračním procesu si můžete sami nastavit, jaké typy informací vás zajímají (např. kultura, doprava, majitelé zvířat). Doporučujeme vyplnit vaše telefonní číslo a ulici, abychom vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (např. havárie vody, přívalové deště apod.). Vaše údaje jsou v bezpečí a v souladu s GDPR.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ: https://obeczdetin.munipolis.cz/registrace
Registrovat se můžete také osobně přímo na našem úřadu. Rádi vám pomůžeme. 

Nepojmenované.jpg


úno 17

Oprava silnice Kostelec n /H – Lešany – Zdětín

DOPRAVNÍ OMEZENÍ

V letošním roce začne realizace stavby s názvem „III/37752, 37754 Kostelec n /H – Lešany – Zdětín“. Součátí stavby je i oprava silnice v intravilánu obce Zdětín. Z tohoto důvodu dojde k omezení provozu na této trase. Žádáme proto všechny účastníky silničního provozu, kterých se tato akce týká o trpělivost.

Image.jpg


led 09

Výběr místních poplatků v roce 2023

Datum konání: 1. 1. 2023 - 30. 4. 2023

popl 2023.png


led 02