Úvod > Aktuality > Familyfriendlycommunity

Familyfriendlycommunity

Všichni občané se mohou zapojit do auditu pro-rodinného klimatu v naší obci

Naší obci a jejím představitelům záleží na tom, aby se rodiny u nás dobře cítily, aby se jim zde dobře žilo. Zajímají nás občané všech věkových kategorií, zajímají nás potřeby těch, kteří žijí sami, těch, kteří se starají nebo v budoucnosti budou starat o někoho blízkého.

Proto se naše obec zapojuje do auditu familyfriendlycommunity, jehož cílem je podpořit pro-rodinné klima v naší obci, klima, které je přátelské rodině, které podpoří budování vztahů v rodinách a mezigenerační dialog. V neposlední řadě máme zájem na intenzivní komunikaci o tomto tématu s Vámi, občany naší obce, a chceme naslouchat Vašim potřebám.

Každý bude mít možnost se zapojit se svými náměty a nápady. Proto chceme oslovit všechny občany od nejmladší po nejstarší generaci. Věříme, že naší nabídky na spolupráci využijete.

1521617775logo audit FFC.PNG                                  logo_rodina.png