Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dotaznik k auditu family friendly community

Dotaznik k auditu family friendly communityDatum konání:
20.11.2023

Vážení spoluobčané,
naší obci záleží na tom, aby se zde dobře žilo. Zajímají nás názory občanů všech věkových kategorií, s různými životními potřebami. Z tohoto důvodu se naše obec zapojila do projektu „Audit familyfriendlycommunity“. „Audit familyfriendlycommunity“ je rozšířením podpory obcí ze strany krajů a má pomoci v úsilí obcí o zlepšování podmínek života rodin. Významnou výhodou auditu je pomoc v realizaci těch opatření, která si obec na základě systematicky provedené analýzy sama zvolí a se souhlasem rady nebo zastupitelstva obce po dobu tří let realizuje a naplňuje.
Cílem je podpořit klima, které je přátelské rodině, které podpoří budování vztahů v rodinách a mezigenerační dialog. Důležité je, abychom znali váš názor, vaše potřeby, zájmy.
Připravili jsme proto jednoduchý dotazník, ve kterém nám můžete sdělit vaše přání, potřeby a požadavky. Vyplněný dotazník odevzdejte nejlépe do 20. listppadu 2023 na tomto sběrném místě: Obecní úřad Zdětín, Zdětín 49, 798 43 p. Ptení, nebo prostřednictvím emailu: obeczdetin@volny.cz

Děkuji za spolupráci Robert Kříž,starosta obce, pověřený auditem

 

Co vám chybí v naší obci pro život všech generací.pdf

 
 
logo-audit.png